Jun-II-LAT: Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance

Mistrovství České republiky 2020 v tanečním sportu - latinskoamerické tance, sobota 01.02.2020, Praha, Česko (ČSTS)

Jun-II-LAT, 36 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1214Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ)
2219Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
3234Slepička Adam & Klápová JanaMZ Dance Team (CZ)
4209Grossmann Matyáš & Ondrušová LindaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
5236Svěntý Mikuláš & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ)
6220Michálek Lukáš & Kopecká LauraCOOL DANCE (CZ)
Semifinále
7227Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ)
8221Mylek Dominik & Šimíková KláraTK Trend Ostrava (CZ)
9223Novák Martin & Vališová NatálieTK Gradace Kroměříž (CZ)
10231Prágr Adam & Bierošová AdrianaTK Trend Ostrava (CZ)
11213Kolářík Petr & Kunčáková SáraInfinity Dance Team (CZ)
12239Veverka Dominik & Kasálková JulieTK Olymp Olomouc (CZ)
2. kolo
13228Plachý Jan & Paličková AlexandraMZ Dance Team (CZ)
14 – 15210Horák Filip & Plná KarolínaKarlovy Vary (CZ)
14 – 15235Smolucha Vojtěch & Zhydovska AnastasiaTK Astra Praha (CZ)
16 – 18218Marek Vojtěch & Doležalová SáraTK Sparta Praha (CZ)
16 – 18224Novák Tomáš & Bulířová AnnaTK Astra Praha (CZ)
16 – 18226Pavlíček Viktor & Trundová LudmilaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
19230Polášek Adam & Horňáková BarboraiDance Studio (CZ)
20202Bednář Petr & Rabihová NicolTK Astra Praha (CZ)
21240Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ)
22217Malčík Michal & Stoklasová KláraKST Swing Kroměříž (CZ)
23201Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ)
24232Routa Ondřej & Větrovská PetraTK Sparta Praha (CZ)
1. kolo
25229Pochylý Dominik & Podgorná EliškaTK Trend Ostrava (CZ)
26203Bláha Petr & Hrubá ZuzanaMZ Dance Team (CZ)
27206Březina Jan & Císařová KarolínaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
28 – 29212Kapitán Dominik & Vojtášková ZuzanaiDance Studio (CZ)
28 – 29222Nešuta Petr & Lungová SofieTanec Kladno (CZ)
30233Schurmann Filip & Futerová EleniTK Koškovi Liberec (CZ)
31 – 32207Dolanský Tobiáš & Dobsová KlaudieCTS Perfect Pardubice (CZ)
31 – 32216Lipowski Robin & Wrublová EliškaTK HAPPY DANCE (CZ)
33208Donát Matěj & Dobruská SilvieTAK Dance KROK (CZ)
34 – 35204Boldiš Vítek & Pechačová KateřinaTK Sparta Praha (CZ)
34 – 35238Tulach Antonín & Přibylová BarboraTK Sparta Praha (CZ)
36211Chytil Martin & Ptáčková KateřinaCOOL DANCE (CZ)

Porotci

A Bank Karel CZ
B Dvořák Martin CZ
C Fencak Zdenek CZ
D Filgas Rostislav CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Kosmák Václav CZ
G Krtička Jaroslav CZ
H Kučera Jaroslav CZ
I Mrázová Renáta CZ
J Odstrčil Petr CZ
K Šilhánová Zuzana CZ
— dancerank.cz