Jun-II-B-LAT: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, neděle 15.12.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

Jun-II-B-LAT, 8 párů, 2 kola

Finále (4)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 1111111 (1.0) 1111111 (1.0) 1111111 (1.0) 1111111 (1.0) 1111111 (1.0) 5.0
2 Hruška Štěpán & Špičáková Bára 2322234 (2.0) 2322224 (2.0) 2222224 (2.0) 4322224 (2.0) 3232234 (3.0) 11.0
3 Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 4433322 (3.0) 4444442 (4.0) 4443433 (4.0) 2243432 (3.0) 2423322 (2.0) 16.0
4 Jokub Jopek & Julia Szufnara 3244443 (4.0) 3233333 (3.0) 3334342 (3.0) 3434343 (4.0) 4344443 (4.0) 18.0
#Pár A B C D E F G Suma
1 Maschke Martin & Pavlíčková Nikola 11111 11111 11111 11111 11111 11111 11111 5.0
2 Hruška Štěpán & Špičáková Bára 22243 33232 22223 22222 22222 32223 44444 11.0
3 Pochylý Dominik & Podgorná Eliška 44422 44424 34442 34333 34443 24332 22322 16.0
4 Jokub Jopek & Julia Szufnara 33334 22343 43334 43444 43334 43444 33233 18.0

Semifinále (8)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Maschke Martin & Pavlíčková Nikola XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXX- XXXXXXX 34 / 35
2 Hruška Štěpán & Špičáková Bára XXXXX-X -XXXX-X -XXXX-X X-XXXXX XXXXX-X 28 / 35
3 Pochylý Dominik & Podgorná Eliška X--XXXX X--XXXX ----XXX -X-XXXX ----XXX 21 / 35
4 Jokub Jopek & Julia Szufnara -X---XX -X-X--X XX-X-XX ------X XX---X- 15 / 35
5 Skotnica Jiří & Sikorová Denisa -XXX-X- -----X- -XX--X- --X--X- --X--XX 13 / 35
6 Malčík Petr & Chudárková Barbora --X---- X-X-XX- --X---- X-X---X -XXX--- 12 / 35
7 Pecháček Petr & Mavrevová Nikola X------ X------ X--X--- XX-X--- X--X--- 9 / 35
8 Sommer Christian & Michopulu Zoi ----X-- -XX---- X---X-- -X--X-- ----X-- 8 / 35
#Pár A B C D E F G Suma
1 Maschke Martin & Pavlíčková Nikola XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXX-X 34 / 35
2 Hruška Štěpán & Špičáková Bára X--XX XXX-X XXXXX XXXXX XXXXX ---X- XXXXX 28 / 35
3 Pochylý Dominik & Podgorná Eliška XX--- ---X- ----- XX-X- XXXXX XXXXX XXXXX 21 / 35
4 Jokub Jopek & Julia Szufnara --X-X XXX-X ----- -XX-- ----- X-X-X XXXX- 15 / 35
5 Skotnica Jiří & Sikorová Denisa ----- X-X-- X-XXX X---- ----- XXXXX ----X 13 / 35
6 Malčík Petr & Chudárková Barbora -X-X- ----X XXXXX ----X -X--- -X--- ---X- 12 / 35
7 Pecháček Petr & Mavrevová Nikola XXXXX ---X- ----- --XXX ----- ----- ----- 9 / 35
8 Sommer Christian & Michopulu Zoi --X-- -X-X- -X--- ----- X-XXX ----- ----- 8 / 35

Porotci

A Henzély Igor ml. CZ
B Hila Marek CZ
C Hýžová Marie CZ
D Karásek Filip CZ
E Kosmák Václav CZ
F Švrčková Simona CZ
G Uváček Tomáš SVK
— dancerank.cz