Děti-II-E-KOMBI: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, neděle 15.12.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

Děti-II-E-KOMBI, 7 párů, 2 kola

Finále (4)

#Pár Waltz Quickstep Chacha Jive Suma
1 Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1111341 (1.0) 1112221 (1.0) 2423342 (3.0) 1433431 (3.0) 8.0
2 Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 3442233 (3.5) 3331334 (3.0) 1211113 (1.0) 3111123 (1.0) 8.5
3 Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 4333422 (3.5) 4443442 (4.0) 3132231 (2.0) 2222312 (2.0) 11.5
4 Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 2224114 (2.0) 2224113 (2.0) 4344424 (4.0) 4344244 (4.0) 12.0
#Pár A B C D E F G Suma
1 Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1121 1144 1123 1233 3234 4243 1121 8.0
2 Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 3313 4321 4311 2111 2311 3312 3433 8.5
3 Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 4432 3412 3432 3322 4423 2431 2212 11.5
4 Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 2244 2233 2244 4444 1142 1124 4344 12.0

Semifinále (7)

#Pár Waltz Quickstep Chacha Jive Suma
1 Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola XXXXXXX XXXXXXX XXX-XXX XXXX-XX 26 / 28
2 Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena XXXXX-- XXXXX-- XXXXXXX XXXXXXX 24 / 28
3 Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol -XXX-XX -X-X--X XXXXXXX XXXXXXX 22 / 28
4 Cvengroš Michal & Truchlíková Karin XX-XXXX X-XXXXX -----X- X-XXXX- 18 / 28
5 Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška X-X---- XXX--X- X-XX--- ------X 10 / 28
6 – 7 Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ----X-- ----X-- ---XX-- -X--X-- 6 / 28
6 – 7 Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie -----XX -----XX -X----X ------- 6 / 28
#Pár A B C D E F G Suma
1 Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola XXXX XXXX XXXX XX-X XXX- XXXX XXXX 26 / 28
2 Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX --XX --XX 24 / 28
3 Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol --XX XXXX X-XX XXXX --XX X-XX XXXX 22 / 28
4 Cvengroš Michal & Truchlíková Karin XX-X X--- -X-X XX-X XX-X XXXX XX-- 18 / 28
5 Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška XXX- -X-- XXX- --X- ---- -X-- ---X 10 / 28
6 – 7 Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ---- ---X ---- --X- XXXX ---- ---- 6 / 28
6 – 7 Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie ---- --X- ---- ---- ---- XX-- XXX- 6 / 28

Porotci

A Dávidek Jakub CZ
B Greplová_Starečková Ale CZ
C Hojdan Lukáš CZ
D Chmelík Lukáš CZ
E Karásek Filip CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Uváček Tomáš SVK
— dancerank.cz