Děti-II-D-STT: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, neděle 15.12.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

Děti-II-D-STT, 7 párů, 2 kola

Porotci

A Florová Tereza CZ
B Hila Marek CZ
C Hojdan Lukáš CZ
D Chmelík Lukáš CZ
E Karásek Filip CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Šťastná Zuzana CZ

A: Florová Tereza (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 323 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 112 XXX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 241 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 434 XXX
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta ---
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška ---
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára ---

B: Hila Marek (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 322 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 111 XXX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 234 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 443 --X
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta X--
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška ---
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára -X-

C: Hojdan Lukáš (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 122 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 211 XXX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 333 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 444 --X
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta X--
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška -X-
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára ---

D: Chmelík Lukáš (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 111 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 222 -XX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 333 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 444 XX-
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta --X
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška ---
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára X--

E: Karásek Filip (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 232 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 121 XXX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 413 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 344 --X
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta X--
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška -X-
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára ---

F: Riedlová Michaela (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 111 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 333 XXX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 224 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 442 XXX
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta ---
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška ---
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára ---

G: Šťastná Zuzana (CZ)

#Pár
1Havelka Jakub & Vaňková Nela 111 XXX
2Filipec Ondřej & Jašová Gabriela 222 -XX
3Obrusník David & Gruňová Amálie 334 XXX
4Solvar Filip & Herrmannová Mia 443 X-X
5Thomas Vojtěch & Reiterová Markéta -X-
6Tesárek Maxmilián & Flosmanová Eliška X--
7Šedovič Adam & Vykrutová Sára ---

Porotci

A Florová Tereza CZ
B Hila Marek CZ
C Hojdan Lukáš CZ
D Chmelík Lukáš CZ
E Karásek Filip CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Šťastná Zuzana CZ
— dancerank.cz