Jun-I-C-STT: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, neděle 15.12.2019, Ostrava, Česko (ČSTS)

Jun-I-C-STT, 7 párů, 2 kola

Finále (4)

#Pár Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Kucharsky Martin & Vránová Karolína 1212142 (1.0) 1312131 (1.0) 1122142 (1.0) 1122121 (1.0) 1213141 (1.0) 5.0
2 Špiller Štěpán & Stonawská Magda 3441213 (3.0) 2221213 (2.0) 2431213 (2.0) 2411213 (2.0) 2321213 (2.0) 11.0
3 Knap Danny & Leciánová Ema 2123331 (2.0) 4133442 (3.0) 4313431 (3.0) 4244332 (3.0) 4144332 (3.0) 14.0
4 Ferčák František & Matýsková Apolena 4334424 (4.0) 3444324 (4.0) 3244324 (4.0) 3333444 (4.0) 3432424 (4.0) 20.0
#Pár A B C D E F G Suma
1 Kucharsky Martin & Vránová Karolína 11111 23112 11221 22223 11111 43424 21211 5.0
2 Špiller Štěpán & Stonawská Magda 32222 42443 42312 11111 22222 11111 33333 11.0
3 Knap Danny & Leciánová Ema 24444 11321 23144 33344 34433 34333 12122 14.0
4 Ferčák František & Matýsková Apolena 43333 34234 34433 44432 43344 22242 44444 20.0

Semifinále (7)

#Pár Waltz Tango Valčík Slowfox Quickstep Suma
1 Kucharsky Martin & Vránová Karolína X-XXXXX XXXXXXX X-XXXXX XXXXXXX X-XXX-X 31 / 35
2 Špiller Štěpán & Stonawská Magda XXXXXX- XXXXXX- --XXXX- X-XXXXX X-XXXXX 28 / 35
3 Knap Danny & Leciánová Ema XXXX-XX XXXX-XX -XX--XX -X-X--X X-X--XX 23 / 35
4 Ferčák František & Matýsková Apolena X--XXXX X--XXXX XX-XXX- ------- -X-X-X- 18 / 35
5 Rycka Michal & Lišaníková Tereza -X----X -X----- XX-X--X XXXX--X XX-X-XX 17 / 35
6 Flosman Vojtěch & Hlavsová Sofie -XX-X-- --X-X-X X-X-X-X --X-XX- -XX-X-- 16 / 35
7 Guziur Štěpán & Ostruszková Gita ------- ------- -X----- XX--XX- -X--X-- 7 / 35
#Pár A B C D E F G Suma
1 Kucharsky Martin & Vránová Karolína XXXXX -X-X- XXXXX XXXXX XXXXX XXXX- XXXXX 31 / 35
2 Špiller Štěpán & Stonawská Magda XX-XX XX--- XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX ---XX 28 / 35
3 Knap Danny & Leciánová Ema XX--X XXXX- XXX-X XX-X- ----- XXX-X XXXXX 23 / 35
4 Ferčák František & Matýsková Apolena XXX-- --X-X ----- XXX-X XXX-- XXX-X XX--- 18 / 35
5 Rycka Michal & Lišaníková Tereza --XXX XXXXX ---X- --XXX ----- ----X X-XXX 17 / 35
6 Flosman Vojtěch & Hlavsová Sofie --X-- X---X XXXXX ----- XXXXX ---X- -XX-- 16 / 35
7 Guziur Štěpán & Ostruszková Gita ---X- --XXX ----- ----- ---XX ---X- ----- 7 / 35

Porotci

A Greplová_Starečková Ale CZ
B Henzély Igor ml. CZ
C Hýžová Marie CZ
D Karásek Filip CZ
E Kosmák Václav CZ
F Roiková Lenka CZ
G Uváček Martina SVK
— dancerank.cz