SuperTL-Jun-I-LAT: Velká cena MZ Dance a KD Železničářů - Memoriál Aloise Dvořáka

Velká cena MZ Dance a KD Železničářů - Memoriál Aloise Dvořáka, sobota 28.09.2019, Praha, Česko (ČSTS)

SuperTL-Jun-I-LAT, 24 párů, 3 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1107Grossmann Matyáš & Ondrušová LindaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 540 540
2119Novák Martin & Vališová NatálieTK Gradace Kroměříž (CZ) 495 495
3115Krása Tadeáš & Hajníková ŠtěpánkaTK Maestro (CZ) 450 450
4121Ottner Tobias & Jelínková KarolínaTK Marendi (CZ) 405 405
5123Pavelka Samuel_Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 360 360
6122Pařízek Patrik & Kapušňáková NelaTK Fortuna Zlín (CZ) 315 315
Semifinále
7126Smolucha Vojtěch & Zhydovska AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 270 270
8104Dolanský Tobiáš & Dobsová KlaudieCTS Perfect Pardubice (CZ) 225 225
9114Kolářík Petr & Samsonková NelaTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 201 201
10111Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 180 180
11 – 12113Kazda David & Ptáčková JulieStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 146 146
11 – 12116Lipowski Adam & Misiarzová AnetaTK HAPPY DANCE (CZ) 146 146
1. kolo
13 – 14102Bednář Petr & Rabihová NicolTK Astra Praha (CZ) 119 119
13 – 14118Nešuta Petr & Lungová SofieTanec Kladno (CZ) 119 119
15 – 16103Bortlík Šimon & Doležalová SáraTK Sport Agency Praha (CZ) 105 105
15 – 16109Horák Hynek & Tománková NelaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 105 105
17105Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 96 96
18124Rycka Michal & Lišaníková TerezaDance Studio Like (CZ) 90 90
19 – 21101Anelt Vojtěch & Hrušková ŠarlotaTaneční klub Vavruška (CZ) 78 78
19 – 21120Novotný Lukáš & Prokůpková LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava (CZ) 78 78
19 – 21127Toman Matyáš & Tomanová RozálieTŠ Easy Dance 2000 Nymburk (CZ) 78 78
22112Charvát Michal & Dalekorejová BarboraTK Sparta Praha (CZ) 69 69
23 – 24106Gregoriades Fabian & Kuzmenkova DariaTaneční škola Filip Gregoriades (CZ) 65 65
23 – 24110Hrazánek Ondřej & Jelínková JasminaJistebnice (CZ) 65 65

Porotci

A Bank Karel CZ
B Dvořáková Marie CZ
C Harvan Jaroslav CZ
D Henzély Igor.sen. CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Kubín Martin CZ
G Matoušek Vladimír CZ
H Mrázová Renáta CZ
I Nováček Dobromil CZ
J Novotná Jana CZ
K Ševčík Jiří CZ
L Šilhánová Zuzana CZ
M Zabystrzan Petr CZ
— dancerank.cz